مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

چگونه با لباس هاي مختلف, طلاي زرد و يا سفيد استفاده كنيم؟

با وجود اين كه ممكن است طلاي زرد شما خيلي شيك و گران باشد اما با اين وجود نمي توانيد با هر رنگ ، يا بافت لباسي از آنها استفاده نماييد .

  آيا مي دانيد با چه لباس هايي بايد از طلاهاي زرد و يا از طلاي سفيد  استفاده كنيد تا شيك تر و زيباتر به چشم بيايد ؟

لباس هايي با رنگ هاي و بافت هاي متفاوت وجود دارند ، با بعضي از لباس هاي بايد طلاهاي و زيور آلات زردتان را بياندازيد و با بعضي ديگر بايد طلاهاي يا زيور آلات سفيد را استفاده نماييد . با وجود اين كه ممكن است طلاي زرد شما خيلي شيك و گران باشد اما با اين وجود نمي توانيد با هر رنگ ، يا بافت لباسي از آنها استفاده نماييد .

طلاهاي زرد : طلاي زرد به علت رنگ بخصوصي كه دارد به شما اجازه نمي دهد تا هر لباسي را كه دوست داريد , بپوشيد زيرا هارموني و ترگيب رنگ طلايي با هر رنگي شيك و زيبا نمي شود .

 موارد استفاده ي طلاي زرد در روز و شب تفاوت دارد : در روز بهتر است از طلاهاي زير استفاده كنيد تا شيك تر و زيبا تر به نظر برسيد :  انگشتر ظريفي از جنس طلاي زرد با نگين هاي كوچكي را مي توانيد استفاده كنيد زيرا در روز و براي انجام دادن فعاليت هاي روزمره بهتر است از انگشتر هايي استفاده كنيد كه ساده باشند تا به هنگام انجام كارهاي تان اذيت نشويد .

  اگر شما از آن دسته خانم هايي هستيد كه به طلا هاي زرد علاقه داريد ، دوست داريد كه طلاهاي تان را براي بقيه نيز نمايش دهيد مي توانيد از دست بند نيز استفاده كنيد . زيرا دست بند بيشترين طلايي است كه در دست شما به چشم مي آيد حتي بيشتر از انگشترهايي كه شما به دست داريد .

اگر مي خواهيد از گردن بند استفاده كنيد پيش نهاد مي كنيم با توجه به لباسي كه به تن داريد گردن بند تان را انتخاب كنيد براي مثال اگر تاپي به تن داريد كه داراي يقه ي باز مي باشد بهتر است از گردن بند هاي بلند استفاده كنيد ، اگر از لباس هايي استفاده مي كنيد كه داراي يقه هاي بسته ، يقه اسكي هستند بهتر است گردن بند خود را نياويزيد ، زيرا با اين مدل يقه هاي خاص اصلا گردن بند شما مشخص نمي شود . با لباس هاي دكلته هم مي توانيد از طلاي زرد استفاده كنيد و هم از طلاي سفيد ، بستگي به ميل و خواسته ي شما دارد كه به كدام يك از اين جواهرات تمايل داريد . گردن بند متفاوت با رنگ هاي مختلف را استفاده نكنيد ، مثلا گردن بند هاي زرد و سفيد را با هم نيندازيد . ; حتي چند گردن بند را با وجود اين كه داراي يك رنگ مثلا طلاي زرد هستند ، باز هم با يكديگر نيندازيد ، اگر شما فردي چاق هستيد با انجام اين كار چاقي شما افزايش مي يابد و بيشتر به چشم مي آيد.

 براي لباس هايي كه شب هنگام و براي مهماني هاي با طلاي زرد مي توانيد استفاده كنيد : دكلته هايي با رنگ مشكي و با يقه هاي باز مي باشد .  به موضوع بعدي كه مي پردازيم شامل اين موضوع مي باشد كه چه رنگ هاي را با طلاي زرد مي توان استفاده كرد : قهوه اي ، مشكي ، نارنجي ، رنگ هايي كه داراي تركيب قرمز مي باشند ، قرمز ، شرابي و .. . .

 اكنون به طلاهايي با رنگ سفيد مي پردازيم : طلاي سفيد بيشتر مورد توجه و پسند افراد جوان مي باشد ، افرادي كه جوان هستند بيشتر به جاي استفاده از طلا هاي زرد ترجيح مي دهند كه از طلا هاي سفيد استفاده كنند . طلاي سفيد داراي مزيت هايي بيشتري نسبت به طلاي زرد مي باشد ، طلاي سفيد را شما با لباس هايي با رنگ هايي متفاوت مي توانيد بپوشيد . زيرا با پوشيدن لباس هاي با رنگ هاي متفاوت مي توانيد زيبايي خود را با جواهرات و طلا هاي سفيد افزايش دهيد .

 در روز بهتر است از طلاهايي استفاده كنيد كه شما را در فعاليت هاي روزمره تان دچارمشكل نسازد . حتي شما مي توانيد براي اين كه جلوه ي بيشتري داشته باشيد ، شيك تر به نظر برسيد از جواهرات يا زيور آلاتي با رنك هاي ديگر نيز استفاده كنيد ، با طلاي سفيد خود بياويزيد . اما به خاطر داريد كه اين امكان براي استفاده از طلاهاي زرد وجود نداشت .

 چه رنگ هاي را با طلاي سفيد مي توان استفاده كرد : طلاي سفيد به دليل خاصيت براقيتي كه دارد براي مهماني هاي شبانه فوق العاده مناسب مي باشد بالخصوص با لباس هاي مشكي بيشتر برق مي زند و جلوه مي كند . با رنگ هايي مانند : قرمز ، فيروزه اي ، مي توانيد از طلاي سفيد استفاده كنيد ،;  با رنگ هايي مانند : مشكي ، خاكستري و سفيد اطلاي سفيد فوق العاده زيبا مي شود .

نكته مهمي كه در اين جا وحود دارد و لازم به ذكر مي باشد بدين ترتيب است : هنگامي كه لباس هايي به رنگ نارنجي را مي پوشيد بهتر است از طلاي سفيد استفاده نكنيد و به حاي آن از طلاي زرد استفاده كنيد.

 

تهيه و ترجمه:گروه سبك زندگي سيمرغ

 


نوشته شده در چهارشنبه 1390/1/24ساعت 12:35 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog